Кропивницька Зірка розгромила команду чемпіонату області – Новини Кропивницького
Неділя, 27 Листопада
Shadow

Кропивницька Зірка розгромила команду чемпіонату області

Футболісти «Зірки» провели свій черговий товариський матч. Суперником був учасник чемпіонату Кіровоградської області «Агротех» з Тишківки, з яким Зірка зустрічалася недавно. Тоді кропивничани святкували важку перемогу 2:1.

Перший тайм звітного матчу пройшов у рівній боротьбі. Господарі, зусиллями Артема Мачелюка хоча і забили на початку матчу, але до перерви рахунок не змінився.

А ось по перерві перевага «Зірки», а особливо у фізичній підготовці, стала набагато відчутнішою. За тайм господарі забили ще чотири м’ячі. Особливо ефектними були удари юного Олександра Жадана. Свій перший гол він забив після виходу на заміну вже першим же дотиком до м’яча. А другий гол Олександр головою забив у красивому стрибку.