Вівторок, 17 Травня
Shadow

Підсумки першого дня Олімпіади-2020

На літніх Олімпійських іграх-2020 у Токіо відбувся перший змагальний день. Протягом 24 липня було розіграно 11 комплектів нагород.

Збірна України в перший день Ігор у Токіо здобула першу медаль на Олімпіаді. Бронзову нагороду Україні принесла титулована дзюдоїстка Дарія Білодід.

Дарія стала першою українкою, яка здобула медаль з дзюдо на Олімпійських іграх. Білодід здобула нагороду у ваговій категорії до 48 кілограмів.

Чоловіча збірна України зі спортивної гімнастики побориться за медаль у командних змаганнях. Україна вийшла у фінал, який відбудеться 26 липня.

Прикрі невдачі

Ще одну медаль Україні міг принести 23-річний українець Павло Коростильов. На жаль, він втратив нагороду в кульовій стрільбі.

Коростильов тримався у трійці призерів, але останнім пострілом вибив 8,3 і завершив змагання на 4 позиції.

Український гімнаст Ігор Радівілов вибув з боротьби за медалі у своїй коронній вправі – опорному стрибку. Радівілов не зміг подолати кваліфікацію.

У кваліфікації Ігор виконав два стрибки. За перший він отримав 9,016, на другому помилився на приземленні й отримав 7,933.

Боротьбу на Олімпіаді-2020 припинили Микола Буценко, шпажистка Олена Кривицька та дзюдоїст Артем Лесюк. Останній не зміг поборотися за “бронзу”.

На жаль, Ігри у Токіо завершилися для тенісистки Даяни Ястремської. Вона програла в одичному розряді та парному з Еліною Світоліною.